خبر

معاینه فنی با رویکرد کاهش آلودگی هوا محوری ترین فعالیت شهرداری براساس برنامه 5ساله دوم است
Created by Admin5ir31 on 07/21/2014 04:06:42 ب.ظ

محوري ترين فعاليت شهرداري براساس برنامه 5 ساله دوم معطوف به معاينه فني در بحث محيط زيست و كاهش آلودگي هواي شهر تهران مي باشد.

به گزارش پرتال داخلی شهرداری تهران به نقل از روابط عمومي ستاد معاينه فني خودروهاي تهران مهندس بهروز قائم مقام معاونت حمل ونقل وترافيك شهرداري تهران در مراسم تكريم ومعارفه مديرعامل ستاد معاينه فني خودروهاي تهران که در محل ستاد برگزار گرديد اظهار داشت محوري ترين فعاليت شهرداري براساس برنامه 5 ساله دوم معطوف به معاينه فني در بحث محيط زيست و كاهش آلودگي هواي شهر تهران مي باشد.
وي گفت : با توجه به اهميت موضوع معاينه فني در حفظ جان، مال و سلامت شهروندان و محوريت آن براي شهرداري ، موضوع معاينه فني و عملكرد ستاد از لحاظ معاونت در جايگاه وي‍ژه اي قراردارد و به رغم آنكه ستاد معاينه فني از تعداد نيروي انساني محدودي برخوردار است مسئوليت همكاران در معاينه فني روز به روز بيشتر شده كه اين مسئله نشات گرفته از زحمات و ايده هاي ستاد در اين زمينه مي باشد.
ايشان با اشاره به جلسات اخير در وزارت كشور افزود: با توجه به فعاليت هاي مناسب ستاد و كيفي سازي انجام شده در اين چندسال اخير، مراكز معاينه فني از لحاظ عملكرد از ساير شهرهاي داراي اين نوع خدمات از لحاظ كيفي پيشي گرفته و در حال حاضر وزارت كشور تمايل دارد در اين حوزه از توانمندي هاي ستاد معاينه فني خودروهاي تهران الگو برداري نموده و از تجربيات اين ستاد استفاده نمايد.
درادامه مهندس بهروز ضمن اشاره به توانمندي هاي مديريتي، تخصصي و سوابق اجرايي مهندس آذروش اظهار اميدواري كرد كه مجموعه ستاد همچون گذشته تمام تلاش خود را جهت پويايي و انجام رسالت خود نمايد و جهت بهبود وضعيت معاينه فني در سطح كشور دانش و توانمندي خود را در بحث نظارت در اختيار ديگر سازمان هاي مرتبط قرار دهد.
ايشان در پايان با آرزوي موفقيت براي آقاي مهندس آذروش گفت: با توجه به اهميت جايگاه معاينه فني در برنامه پنج ساله دوم معاونت حمل ونقل وترافيك ، تمام تلاش خود را جهت حمايت از مجموعه ستاد انجام خواهد داد.
آقاي مهندس آذروش در ادامه جلسه ضمن تقدير و تشكر از مديرعامل سابق و خوش آمدگويي به آقايان مهندس بهروز قائم مقام معاونت حمل ونقل وترافيك و دكتر حسيني مديرعامل شركت كنترل كيفيت هوا ، با اشاره به حديثي از امير المومنين علي (ع) «فرصتها مانند ابري است كه از بالاي سر انسان گذر مي كنند فرصتهاي نيك را به غنيمت بشماريد»اظهار داشت: استفاده بهينه و مطلوب از خدمت تنها در سايه توجه ويژه پروردگار و تلاش كليه همكاران محقق خواهد گرديد.
در ادامه مهندس آذروش گفت: اين مجموعه داراي مشكلات زيادي از لحاظ هويت سازماني و وضعيت نامطلوب مراجعات به مراكز مي باشد كه با توجه به تكليف انجام شده از جانب معاونت حمل ونقل و ترافيك من خود را مكلف به اداي تكليف مي دانم و قطعاً حل اين مسئله با تلاش مضاعف همكاران و حركت هاي جديد و ابداعات نو قابل تحقق خواهد بود.
ايشان در ادامه گفت با توجه به اهميت نقش معاينه فني در حفظ جان، مال وسلامت شهروندان مجموعه بايستي با خط مشي مشخص و برنامه ريزي شده در راستاي برنامه 5 ساله دوم شهرداري تمام تلاش خود را جهت از پيش رو برداشتن مشكلات و جلب رضايت مردم كه همانا جلب رضايت پروردگار است بنمايند.
در پايان اين مراسم با اهداي لوح تقدير و هديه اي از زحمات مديرعامل سابق ستاد معاينه فني خودرو تقدير به عمل آمد.


print
rating
  نظرات

ورود به سایت