Searching...
Menu

قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی: تمرکز ما در شرایط اقتصادی فعلی، بالا بردن انگیزه کارکنان آنهاست


( 1397/8/28 )

راه اندازی سامانه جامع منابع انسانی در ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو با حضور قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران انجام شد.


به گزارش روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، این مراسم با حضور داور نظری قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی و سید نواب حسینی منش مدیر ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو شهر تهران در سالن جلسات این مجموعه برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه گزارشی از تاریخچه تاسیس، اهداف و فعالیت های اجرایی این مجموعه ارائه و آخرین وضعیت نیروی انسانی فعال در این نهاد توسط مدیرعامل مجموعه تشریح گردید.
داور نظری قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی با قدردانی از زحمات کارکنان این سازمان ، از تلاش های مدیر این مجموعه بعنوان فردی جوان، کارآمد و توانا تقدیر و تجلیل بعمل آورد.

نظری با اشاره به افتتاح این سامانه در ستاد مرکزی معاینه فنی افزود: اطلاعات 59000 نفر از کارکنان تا به این لحظه در سیستم سامانه جامع منابع انسانی وارد شده که یک پیشرفت صد در صدی در طول یکسال محسوب میشود و امید داریم تا جشن پایان پیاده سازی سامانه در شهرداری تهران را در نیمه نخست دی ماه برگزار کنیم.
قائم مقام معاونت توسعه منابع انسانی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک به مناسبت انتخاب پیروز حناچی بعنوان شهردار تهران گفت : آقای حناچی یک فرد دانشگاهی و دارای سوابق اجرایی در حوزه مدیریت شهری است و با شناختی که از ایشان دارم، دغدغه ی حل مشکلات کارکنان و شهروندان را در اولویت کاری خود قرار خواهد داد. 
نظری ادامه داد : ما در هفته های گذشته تمرکز خود را بر بالا بردن انگیزه کارکنان در شرایط دشوار اقتصادی قرار دادیم و این یک وظیقه ی سازمانی برای تمام سازمان ها و شرکت هاست تا در این مقوله اهتمام ورزند.
وی تصریح کرد : وظیفه ی سازمانی ما ایجاب می کند تا بعنوان برنامه ریزان حوزه منابع انسانی، کارکنان را در این شرایط پر تلاطم یاری نماییم و در همین راستا جناب آقای شیخ طی هفته های گذشته نامه نگاری و جلسات متعددی را پیرامون افزایش حقوق کارکنان با سازمان امور استخدامی کشور و شورای حقوق و دستمزد داشته اند که امید داریم نتایج مثبتی را بهمراه داشته باشد  و بیش از این شرمنده همکاران عزیز و کوشا نباشیم.
رئیس کمیته معماری منابع انسانی با اشاره اینکه قدرت خرید مردم در جامعه کاهش پیدا کرده است افزود: در شرایط تورمی فعلی، شکافی عمیق میان پرداخت های ثابت با قیمت های بازار وجود دارد و ترمیم حقوق می تواند انگیزه ی کارکنان را تا حدودی بالا برده و این دغدغه ی ذهنی را برای عزیزان کاهش دهیم.

نظری در ادامه گفت: مطالعات بین المللی نشان می دهد که ارتباط مستقیمی میان پایین آمدن ارزش ملی پول و افزایش فساد اداری وجود دارد که به تبع ایجاد مشکلات معیشتی و اقتصادی ممکن است برخی از کارکنان دچار لغزش در سازمان شوند.
داور نظری با بیان اینکه گام بعدی ما در بالا بردن انگیزه کارکنان، تعامل مستقیم با کارمندان در قالب نشست های مستقیم و دیدارهای رو در رو است افزود: یکی از گلایه های کارمندان در سطح مناطق و سازمان ها، عدم دسترسی آسان به مدیران میانی است؛ ما در سطح معاونت توسعه منابع انسانی نشست هایی را در سطح مناطق و سازمان ها داشته ایم و نیز تعاملات مستقیم و بی واسطه ای نظیر کافه گفتگو که در بوستان گفتگو برگزار شد را در دستور کار قرا دادیم و ضروری است تا مدیران میانی نیز به میان کارمندان آمده و نسبت به رفع دغدغه های آنان اقدامات موثری را انجام دهند.
در پایان این جلسه از دست اندر کاران راه اندازی سامانه جامع منابع انسانی در ستاد مرکزی معاینه فنی خودرو تقدیر و تجلیل بعمل آمد.تعداد بازدیدکنندگان(329نفر)
print
rating
  نظرات