Searching...
Menu

برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره فرهنگی و ورزشی شهدای مدافع حرم و آتش نشان


( 1395/11/30 )

به گزارش روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در 21 بهمن ماه به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران با حضور قائم مقام محترم حمل و نقل و ترافیک، مدیرعامل و کارکنان مجموعه از منتخبین جشنواره فرهنگی و ورزشی شهدای مدافع حرم و آتش نشان تقدیر به عمل آمد.

این جشنواره فرهنگی و ورزشی در رشته های دارت، فوتسال، تنیس روی میز و کتابخوانی و ...... با شرکت 331 نفر از کارکنان ستاد معاینه فنی به یاد عزیزان شهدای مدافع حرم و آتش نشان به پاس قدردانی از رشادت ها و فداکاری های ایشان برگزار شد.

در این مراسم مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران دکتر حسینی منش ضمن تبریک ایام اله دهه فجر و تقدیر و تشکر ویژه از شهردار محترم تهران اظهار داشت با حمایت های مدیران شهری و بالاخص جناب آقای دکتر قالیباف یکی از آرزوهای کارکنان مجموعه تحقق و انشااله بزودی قرارداد کلیه پرسنل تغییر و اصلاح خواهد شد. ایجاد منزلت و تکریم کارکنان یکی از اهداف شاخص این ستاد بوده و این مجموعه تمام تلاش خود را در راستای اعتلای جایگاه همکاران خود در مدیریت شهری می نماید.

وی با قدردانی از مسئولین برگزاری این جشنواره و تاکید بر تداوم آن تصریح کرد: برگزاری این برنامه ها بدون تردید می تواند در ایجاد شور و اشتیاق و انسجام در همکاران موثر بوده و منتج به ایجاد روحیه تلاش مضاعف در مجموعه گردد.

حسینی منش ضمن آرزوی سلامتی برای همکاران و خانواده محترمشان گفت: ملبس بودن به لباس فرم و داشتن عرق به این مجموعه که تمام هدف آن خدمت رسانی به شهروندان و حفظ سلامت آن هاست یکی از افتخارات من و همکارانم است.

در پایان مراسم از برگزیدگان این جشنواره با اهدای جوایز تقدیر گردید.


تعداد بازدیدکنندگان(587نفر)
print
rating
  نظرات