Searching...
Menu

دريافت گزارش مطلوب از حسابرس مستقل و بازرس قانوني


( 1396/3/31 )

ستاد معاینه فنی خودروهای تهران همچون سنوات گذشته موفق به دریافت گزارش مطلوب از حسابرس مستقل و بازرس قانونی گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران مجمع عمومی عادی سالیانه ستاد در روز سه شنبه مورخ 96/03/23 در محل معاونت حمل ونقل وترافیک شهرداری تهران با حضور سهامداران ، اعضای محترم هیات مدیره، مدیر کل محترم امور مجامع و شوراهای سازمان ها، بازرس قانونی و حسابرس مستقل و مدیران ستاد برگزار شد.

در این جلسه ضمن قرائت گزارش مطلوب حسابرسی توسط حسابرس و بازرس قانونی، گزارش های فعالیت هیات مدیره و اقلام مندرج در صورت های مالی توسط مدیرعامل و معاون مالی و اداری ستاد معاینه فنی ارائه گردید.

در ادامه معاون محترم حمل و نقل وترافیک شهرداری تهران ضمن قدردانی و تشکر از تلاش و خدمات ارزنده کلیه مدیران و کارکنان ستاد در سال 95 و موفقیت ایشان در اخذ گزارش حسابرسی مطلوب اظهار داشتند: سیاست گذاری ایجاد خدمات معاینه فنی توسط شهرداری تهران بدون تردید با رویکرد درآمد زایی نبوده و در سال 1396 همچون سنوات گذشته بایستی تمام تلاش مجموعه در راستای ارتقا ء بحث های نظارتی و حاکمیتی معطوف گردد.

ایشان با تاکید بر پیشرو بودن ستاد معاینه فنی شهر تهران در ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان و کسب جایگاه متمایز از لحاظ تخصصی و علمی در مقایسه با سایر مراکز معاینه فنی سطح کشور، ارتقاء سطح کیفی خدمات در مراکز را با پیگیری و انجام بحث های تحقیقاتی، توسعه R&D و پیاده سازی نظام مدیریت ارتباط با مشتریان از برنامه و سیاستهای مجموعه مدیریتی ستاد در سال 96 بر شمردند.

دکتر مازیار حسینی در پایان، با اشاره به حائز اهمیت بودن حفظ و ارتقاء سلامت کارکنان به عنوان بالاترین سرمایه مادی و معنوی مجموعه تشکیل پرونده سلامت برای ایشان  و همچنین تسریع در جابجایی مرکز معاینه فنی سراج به مکان جدید خارج از بافت مسکونی را به عنوان تکالیف این ستاد در سال96 تبیین نمودند.


تعداد بازدیدکنندگان(316نفر)
print
rating
  نظرات