Searching...
Menu

افتتاح مرکز معاینه فنی خودرو شقایق


( 1396/4/28 )

به گزارش روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در روز سه شنبه مورخ 27/4/96 مکان جدید مرکز معاینه فنی شکوفه که به نام شقایق تغییر نام یافته است با حضور شهردار محترم تهران آقای دکتر قالیباف به همراه جمعی از معاونین و مدیران افتتاح گردید.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی دکتر سید نواب حسینی منش در خصوص راه اندازی این مرکز اظهار داشتند این مرکز با مساحت کل 9200 متر مربع بزرگترین مرکز معاینه فنی شهر تهران از لحاظ زیربنای بخش اداری می باشد که با همکاری و همت شهرداری منطقه 19 جهت جابه جایی مرکز شکوفه احداث گردیده است .

این مرکز دارای 4 خط معاینه فنی تست خودروهای سبک و دو خط معاینه فنی موتورسیکلت بوده که با عنایت به فضای مناسب این مرکز و تعبیه هشت تعمیرگاه در آن به زودی خدمات ویژه و تخصصی تعمیرگاهی در آن مرکز راه اندازی خواهد شد.

وی در ادامه افزود در حال حاضر در شهر تهران 13 مرکز مکانیزه معاینه فنی خودروهای سبک دارای 40 خط معاینه فنی خودروی سبک و 10 خط معاینه فنی موتور سیکلت و 5 مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین دارای 6 خط معاینه فنی در حال ارائه خدمات به شهروندان می باشد. ضمناً در مرکز راه اندازی شده شقایق پذیرش خودروهای سبک دیزل امکان پذیر بوده و این خودروها که تعداد آن بسیار محدود است می تواند جهت انجام معاینه فنی به این مرکز مراجعه نمایند.تعداد بازدیدکنندگان(1591نفر)
print
rating
  نظرات