Searching...
Menu

گرامیداشت هفته بسیج با حضور فرمانده حوزه مقاومت بسیج معاونت حمل ونقل و ترافیک


( 1396/9/4 )

بنابر گزارش روابط عمومی ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران به مناسبت هفته بسیج در مورخ 96/09/04 نشستی صمیمانه با حضور فرمانده محترم حوزه مقاومت بسیج معاونت حمل و نقل و ترافیک ، مدیر عامل و جمعی از معاونین در محل ستاد معاینه فنی برگزار شد.

در ابتدا جلسه مدیرعامل ستاد معاینه فنی دکتر سید نواب حسینی منش ضمن گرامیداشت این هفته توضیحاتی در خصوص فعالیتهای بسیج مجموعه در راستای برگزاری مناسبتهای مذهبی و جمع آوری کمکهای مردمی تبیین نمودند ایشان با اشاره به جایگاه بسیج به عنوان نیروهایی که برای رضای خدا به صورت دلی و بی مضایقه به شهروندان خدمت می نمایند گفت : در حال حاضر با عنایت به وجود18 مرکزمعاینه فنی در شهر تهران پتانسیل مناسبی برای فرهنگ سازی توسط بسیج در مراکز وجود دارد که بسیج می تواند در این ارتباط جهت بهره برداری حداکثری از این فضاها برنامه ریزی نماید.
در ادامه آقای بنی حسن فرماندهً حوزهً مقاومت بسیج معاونت حمل و نقل و ترافیک ضمن تبریک پیروزی جبهه مقاومت بر گروهک خبیثه داعش در تعریف بسیج و جایگاه ارزشمند آن در سازمانها تصریح کردند بسیجیان مخلصینی هستند که برای رضای خداوند بدون هیچگونه منتی در جهت خوشنودی و شادی مردم گام بر می دارند . ترویج اخلاق حسنه، پاسخگویی مناسب به شهروندان ،صحبت نرم و منطقی با ارباب رجوعان یکی از اهداف حضور بسیج در سازمانها است ایشان تشکیل اتاق فکر و شناسایی راهکارهای مناسب در ارائه خدمات به شهروندان را با استفاده از توانمندی های بسیج یکی ازبرنامه های لازم در سازمانها دانستند.
در پایان حکم مسئولیت سرپرستی پایگاه مقاومت بسیج ستاد معاینه فنی به برادر بسیجی سید نواب حسینی منش اهداء گردید.تعداد بازدیدکنندگان(242نفر)
print
rating
  نظرات